REPORTÁŽE Z PRETEKOV

rok 2019

  1. Putovný pohár Slovenského raja
  2. FPD Slovenský pohár žiakov BAO – 1.kolo
  3. Plavci J&T Sport Teamu zbierali na dlhých tratiach medaily a osobné rekordy!
  4. Jarná cena Žiliny

rok 2018

  1. Putovný pohár Slovenského raja patrí na rok 2018 J&T Sport Teamu!!!
  2. Jarné M-BAO dlhé trate 16 cenných kovov
  3. Jarné M-BAO B, A, J, S kategória
  4. Mladí plavci J&T Sport Teamu priviezli z pretekov v Českej republike 18 medail
  5. Jarná cena Žiliny
  6. Jarné plavecké nádeje BAO
  7. Veľká cena mesta Nové Zámky
  8. Simon Straka sa stal majstrom republiky v diaľkovom plávaní
  9. Naši plavci sa v Grazi ukázali v dobrom svetle, získali celkom 18 cenných kovov
  10. Plavci J&T Sport Teamu získali pohár ORCA CUPu
  11. Plavci J&T Sport Teamu priviezli z Vienna International Swim Meet 2018 celkovo 15 cenných kovov.
  12. Majstrovstvá SR juniorov
  13. Najmladší plavci J&T Sport Teamu sa predstavili na 18. ročníku memoriálu Pavla Vajdu.
  14. Majstrovstvá SR starších žiakov
  15. Majstrovstvá SR mladších žiakov bolo pre J&T SPORT TEAM uspešné.
  16. M-SR v diaľkovom plávaní vydarená bodka za úspešnou sezónou.
  17. Plavci J&T Sport Teamu ovládli preteky v Znojme
  18. Plavci J&T Sport Teamu získali na Jesenných M-BAO celkom 54 medaily
  19. Grand prix Brno
  20. Jesenné plavecké nádeje BAO
  21. Plavci J&T Sport Teamu získavali skúsenosti na medzinárodnom meetingu v Plzni
  22. Plavci J&T Sport Teamu priviezli zo Schwechatu 25 cenných kovov
  23. Plavci J&T Sport Teamu skončili v medailovom poradí na M-SR mladších žiakov na 3. mieste.
  24. Naše plavkyne priviezli z M-SR juniorov celkom 8 cenných kovov.
  25. Samo Košťál

rok 2017

  1. Plavci J&T zbierali na začiatku sezóny medaile v Trenčíne
  2. VÝPRAVA J&T SPORT TEAMU PRIVIEZLA Z NOVÝCH ZÁMKOV 12 CENNÝCH KOVOV
  3. J&T SPORT TEAM PRINIESOL ZO ŠAMORÍNA 66 CENNÝCH KOVOV
  4. J&T SPORT TEAM VEZIE Z TOPOĽČIAN 5 MEDAILÍ A VEĽA KVALITNÝCH ČASOV.
  5. 30.09.2017 JESENNÉ M-BAO – DLHÉ TRATE
  6. PLAVKYNE J&T SPORT TEAMU ZBIERALI SKÚSENOSTI NA VEĽKEJ CENE BRNA
  7. MLADÍ PRETEKÁRI J&T SPORT TEAMU ZÍSKALI NA JESENNÝCH M-BAO C A D KATEGÓRIE 55 MEDAILÍ!
  8. J&T SPORT TEAM OVLÁDOL ZIMNÉ M-SR MLADŠÍCH ŽIAKOV.
  9. M-SR STARŠÍCH ŽIAKOV BOLO V ZNAMENÍ OSOBNÝCH REKORDOV A PEKNÝCH UMIESTNENÍ
  10. MLADÍ PLAVCI J&T SPORT TEAMU ABSOLVOVALI POSLEDNÉ PRETEKY ZIMNEJ SEZÓNY

rok 2016

  1. 12+ MMXVI, ÚSZÓVERSENY, 50m, 31.01.2016, Szekesfehervar /H/
  2. SPŽ BAO, 1.kolo, 50m, 06.-07.02.2016, Bratislava
  3. WEST – DUNANTUL REGIONAL MEET, 50m, 27.02.2016, Szombathely /H/
  4. Veľká cena Trnavy, 25m, 27.-28.02.2016, Trnava
  5. VI. GYÖR SCITEC SWIM CUP, 50m ,02.-05.02.2016, Gyor /H/
  6. Banská Bystrica Cup 2016, 50m, 12.-13.03.2016, Banská Bystrica
  7. LAGUNA CUP 2016, 25m, 12.03.2016, Třebíč /CZ/
  8. Jarná cena Žiliny 2016, 50m, 18.-20.03.2016, Žilina
  9. MĚSTSKÝ PŘEBOR ŽACTVA, 25m, 19.03.2016, Brno
  10. Veľká cena mesta Nové Zámky, 25m, 02.04.2016, Nové Zámky
  11. Medzinárodné MSR Masters, 25m, 02.-03.04.2016, Čilistov
  12. Veľká cena Slovenska, 50m, 08.-10.04.2016, Bratislava
  13. INT. STROECK ATUS GRAZ TROPHY, 50m, 08.-10.04.2016, Graz /A/
  14. HUNGARIAN SWIMMING CHAMPIONSHIP, 50m, 12.-16.04.2016, Gyor /H/
  15. VC PARDUBÍC, 50m, 15.-17.04.2016, Pardubice /CZ/
  16. FDP Slovenský pohár žiakov – 2.kolo, 23.-24.04.2016, Košice, 50m
  17. VC Dolného Kubína, 23.-24.04.2016, Dolný Kubín, 25m
  18. 12+ MASODIK FORDULO, 01.05.2016, Székesfehérvár /H/, 50m
  19. VEĽKÁ CENA LIPTOVA, 30.04.-01.05.2016, Liptovský Mikuláš, 25m
  20. ORCA CUP, 29.04.-01.05.2016, Bratislava, 50m
  21. BVSC KUPA NEMZETKOEZI USZOVERSENY, 13.05.2016, Budapešť /H/, 50m
  22. JARNÉ M-BAO, 13.-15.05.2016, Bratislava, 50m
  23. MAJSTROVSTVÁ EURÓPY, 16.-22.05.2016, Londýn, 50m
  24. Dr. Ralph Hicken International Swim Cup, 19.-22.05.2016, Unionville /CAN/, 50m
  25. VIENNA INTERNATIONAL SWIM MEET 2016, 26.-29.05.2016, Viedeň /A/, 50m
  26. CENA POPRADU 2016, 27.-29.05.2016, Poprad, 50m
  27. GLOBAL SWIM SERIES, 02.06.2016, Malorka /ESP/, ocean swimming
  28. Letné M-SR najmladších žiakov, 03.-05.06.2016, Košice, 50m
  29. Marathon Swimming Olympic Games Qualification Turnament, 12.06.2016, Setubal /POR/, open water
  30. Letné M-SR starších žiakov, 10.-12.06.2016, Štúrovo, 50m
  31. Letné M-SR juniorov a seniorov, 17.-19.06.2016, Bratislava, 50m
  32. Letné M-SR mladších žiakov, 22.-24.06.2016, Bratislava, 50m
  33. Letné M-SR v diaľkovom plávaní + Ružinovský maratón, 02.07.2016, Bratislava, otvorená voda
  34. SLOVENSKÝ POHÁR ŽIAKOV ZSO – 4.KOLO

rok 2015

  1. FPD Slovenský pohár žiakov BA OPZ – 1.kolo, 50m, 24.01.2015, Bratislava
  2. Vienna Valentine 2015, 25m, 14.02.2015, Viedeň (A), masters meeting
  3. Plavecké nádeje, 25m, 22.02.2015, Bratislava
  4. NYUGAT-DUNÁNTÚLI RÉGIÓ BAJNOKSÁG, 50m, 21.02.2015, Szombathely (H)
  5. Velká cena Hradce Králové, 50m, 14.-15.03.2015, Hradec Králové (CZ)
  6. Veľká cena Trnavy, 25m, 14.-15.03.2015, Trnava
  7. Jarná cena Žiliny, 50m, 20.-22.03.2015, Žilina
  8. Jarní měský přebor žactva, 25m, 21.03.2015, Brno – Lešná
  9. Veľká cena mesta Nové Zámky, 25m, 28.03.2015, Nové Zámky
  10. Veľká cena Popradu, 50m, 10.-12.04.2015, Poprad
  11. INT. STROECK ATUS GRAZ TROPHY, 50m, 17.-19.04.2015, Graz /A/
  12. Jarné majstrovstvá BAO, 50m, 18.-19.04.2015, Bratislava
  13. FPD Slovenský pohár žiakov VS OPZ – 2.kolo, 50m, 25.04.2015, Košice
  14. Veľká cena Dolného Kubína, 25m, 25.-26.04.2015, Dolný Kubín
  15. ORCA CUP 2015, 50m, 01.-03.05.2015, Bratislava
  16. JUNIOR SWIMMING MEET, 50m, 09.-10.05.2015, GORZÓW WIELKOPOLSKI /POL/
  17. VC PARDUBÍC 2015, 50m, 16.-17.05.2015, Pardubice
  18. VC SLOVENSKA 2015, 50m, 22.-24.05.2015, Bratislava
  19. IV. ARENA OPEN SWIM CUP, 50m, 27.-30.05.2015, Gyor (H)
  20. Letné M-SR najmladších žiakov, 25m, 06.-07.06.2015, Spišská Nová Ves
  21. Letné M-SR starších žiakov, 50m, 12.-14.06.2015, Štúrovo
  22. Letné M-SR mladších žiakov, 50m, 17.-19.06.2015, Košice
  23. Letné M-SR juniorov a seniorov, 50m, 26.-28.06.2015, Bratislava
  24. Letné M-SR v diaľkovom plávaní, 04.07.2015, Bratislava – Štrkovecké jazero
  25. Majstrovstvá sveta, 50m, 02.-09.08.2015, Kazaň (RUS)
  26. Štúrovské stovky, 50m, 29.08.2015, Štúrovo
  27. Triatlon pre všetkých 2015, 05.09.2015, Bratislava
  28. FPD Slovenský pohár žiakov ZS OPZ – 4.kolo, 25m, 26.09.2015, Trenčín
  29. ICS 2015, 25m, 03.-04.10.2015, Berlín (D)
  30. Velká cena Prahy, 25m, 11.10.2015, Praha (CZ)
  31. Plzeňské sprinty, 25m, 16.-18.10.2015, Plzeň (CZ)
  32. 13th Claudius Alpen-Adriactic International Swimming Championship, 50m, 17.-18-10.2015, Szombathely /H/
  33. Jesenné Majstrovstvá BAO I. -IV.kolo „A“,“B“,“C“,“J“,“S“,  25m, 24.-25.10.2015, Čilistov
  34. Pohár mesta Trenčín, 25m, 07.11.2015, Trenčín
  35. AXIS CUP 2015 – 8.kolo ČP, 25m, 07.-08.11.2015, Jihlava /CZ/
  36. M-SR v diaľkovom plávaní, 50m, 08.11.2015, Bratislava
  37. 3. Int. Österreichischen Kurzbahnstaatsmeisterschaften 2015, 25m, 12.-15.11.2015, Graz /A/
  38. Nyugat-dunantuli Regio Bajnoksag IV, 50m, 14.11.2015, Szombathely /H/
  39. INT. SVS-SCHWIMMEN TROPHY, 25m, 21.11.2015, Schwechat /A/
  40. FPD Slovenský pohár žiakov SS OPZ – 5.kolo, 50m, 28.11.2015, Žilina
  41. Harmadik Fordulo, 50m, 28.11.2015, Szekesfehervar /H/
  42. Plavecké nádeje, 25m, 29.11.2015, Čilistov
  43. Plusz Harmadik Fordulo, 50m, 29.11.2015, Szekesfehervar /H/
  44. ME v krátkom bazéne, 25m, 02.-06.12.2015, Netanya /ISR/
  45. Zimné M-SR starších žiakov, 25m, 04.-06.12.2015, Čilistov
  46. Mikulas Kupa, 50m, 05.12.2015, Tatabanya /H/
  47. Central European Countries Junior Meeting, 50m, 11.-13.12.2015, Hodmezovasarhely /H/
  48. Vianočné štafety, 25m, 12.12.2015, Čilistov
  49. Zimné M-SR mladších žiakov, 25m, 11.-13.12.2015, Dolný Kubín
  50. V. Gyor Scitec Open Swim Cup, 25m, 16.-19.12.2015, Gyor /H/
  51. Zimné M-SR juniorov a seniorov, 25m, 18.-20.12.2015, Čilistov

rok 2014

  1. Plavecké nádeje (reg. a nereg. 4, 5, 6 r. + 7, 8r.), 25m, 16.02.2014, Bratislava
  2. XVIII. WWDISC, 50m,  08.-09.03.2014, Miskolc (H)
  3. Jarné M-BAO, „A,B,J+S“ 1.+2.kolo, 16.03.2014, 25m, Bratislava
  4. VC Jihočeského kraje a Českých Budějovic – 1. kolo ČP, 50m, 22.-23.03.2014, České Budějovice (CZ)
  5. VC mesta Nové Zámky, 25m, 29.03.2014, Nové Zámky
  6. O pohár mesta Handlová žiakov kategórie “C”, 25m, 05.-06.04.2014, Handlová
  7. Jarné M-BAO, „A,B,J+S“ 3.+4.kolo, 06.04.2014, 25m, Bratislava
  8. XIX. CENA POPRADU 2014, 50m, 11.-13.04.2014, Poprad
  9. Jarné Majstrovstvá BAO „C“ 1+2 kolo, 25m, 27.04.2014, Bratislava
  10. Veľká cena Dolného Kubína, 25m, 03.-04.05.2014, Dolný Kubín
  11. ORCA CUP 2014, 50m, 09.-11.05.2014, Bratislava
  12. Veľká cena Slovenska, 50m, 23.-25.05.2014, Bratislava
  13. Letné M-SR najmladších žiakov, 25m, 07.-08.06.2014, Nové Zámky
  14. Letné M-SR starších žiakov, 50m, 13.-15.06.2014, Žilina
  15. Festwochen Schwimm Meeting, 50m, 15.06.2014, St. Polten (A)
  16. Letné M-SR mladších žiakov, 50m, 20.-22.06.2014, Košice
  17. Letné M-SR juniorov a seniorov, 50m, 27.-29.06.2014, Bratislava
  18. Majstrovstvá Slovenska juniorov a seniorov v diaľkovom plávaní, otvorená voda, 05.07.2014, Bratislava
  19. Majstrovstvá Európy, 50m, 18.-24.08.2014, Berlín
  20. Veľká cena Púchova XI. ročník, 25m, 04.10.2014, Púchov
  21. 34. ročník plaveckých pretekov „Štiavnicky kahanec“, 25m,  11.-12.10.2014, Banská Štiavnica
  22. Velká cena Prahy, 25m, 12.10.2014, 25m, Praha (CZ)
  23. 6. kolo Českého pohára – PLZEŇSKÉ SPRINTY 2014, 25m, 17.-19.10.2014, Plzeň (CZ)
  24. Jesenné M-BAO kat. S,J,A,B – I. a II. kolo, 25m, 26.10.2014, Bratislava
  25. Pohár mesta Trenčín, 25m, 08.11.2014, Trenčín
  26. Jesenné M-BAO, kat. B, A, J + S 3. + 4. kolo a kat. C, 50m, 09.11.2014, Bratislava
  27. Veľká cena Brna, 25m, 15.-16.11.2014, Brno (CZ)Memoriál Jozefa Baláža, 25m, 22.-23.11.2014, Spišská Nová Ves
  28. Majstrovstvá sveta v krátkom bazéne, 25m, 03.-07.12.2014, Doha (Qatar)
  29. Vianočné štafety, 25m, 07.12.2014, Bratislava
  30. Zimné M-SR mladších žiakov, 25m, 05.-07.12.2014, Rimavská Sobota
  31. Multistretnutie juniorov, 50m, 05.-07.12.2014, Praha (CZ)
  32. Zimné M-SR starších žiakov, 25m, 12.-14.12.2014, Spišská Nová Ves
  33. I. Gyor Open Swim Cup 2014, 50m, 20.12.2014, Gyor (H)
  34. Zimné M-SR juniorov a seniorov, 25m, 19.-21.12.2014, Dolný Kubín
  35. I. Gyor Open Swim Cup 2014, 50m, 20.12.2014, Gyor (H)

rok 2013

  1. Veľká cena Púchova, Púchov, 5.10.2013
  2. Jesenné majstrovstvá BAO „A,B,J+S“ 1.+2.kolo, Bratislava, 13.10.2013
  3. O „Pohár Delfína“, Nové Zámky, 19.10.2013
  4. Jesenné majstrovstvá BAO „A,B,J+S“ 3.+4.kolo, Bratislava, 20.10.2013
  5. AXIS CUP 2013, Jihlava, 2.11.2013
  6. Jesenné majstrovstvá BAO „C“ 1.+2. kolo, Bratislava, 10.11.2013
  7. Plavecké nádeje (reg. a nereg. 4, 5, 6 r. + 7, 8r.), 25m, 17.11.2013, Bratislava
  8. Velká cena Brna – 8.kolo ČP, 25m, 16. – 17.11.2013, Brno (CZ)
  9. Zimné M-SR seniorov a juniorov, 25m, 29.11.2013 – 01.12.2013, Trenčín
  10. Zimné M-SR mladších žiakov, 25m, 06. – 08.12.2013, Trnava
  11. LEN Majstrovstvá Európy, 25m, 12. – 15.12.2013, Herding (DEN)
  12. Zimné M-SR starších žiakov, 25m, 13.-15.12.2013, Dolný Kubín
  13. Offene int. Salzburger Hallen-Landesmeisterschaft 2013, 25m, 14.-15.12.2013, Salzburg (A)
  14. Vianočné štafety 1. kolo „M“, 2. kolo „C“, 25m, 15.12.2013, Bratislava